KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15175319
nr 1517 5319
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Söder. Signerad, numrerad 278/360, daterad -76. Bildmått: 35x55 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:49:27
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén